Állásajánlat diplomások részére

Diplomások ( esetleg most utolsó évesek) részére pénzügyi piackutató- elemző munkakört kínálunk! Interneten dolgozó pénzügyi piackutatókat- elemzőket keresünk.

Feladatok:
Igényfelmérési stratégiák kidolgozása
Internetes marketingeszközök használata, fejlesztése
Stratégiai gondolkodás meghonosítása a pénzügyeket érintő alapvető területeken (nyugdíj, devizahitel stb.)

Elvárások:
Jó íráskészség, kreativitás
Az internet ismerete, szeretete
Érdeklődés a pénzügyek iránt
Folyamatos tanulás

Kereseti lehetőség: Minimum 80 000 forint/hó, de ennél többet szoktak keresni kollégáink.

Irodánk Debrecenben található, de a munkvégzés történhet egész Magyarországon. Aki Debrecentől messze lakik, annak csak az oktatások idejére kell bejárnia, mert a munkavégzés interneten történik!

Jeletkezés: időpontegyeztetés céljából hívjon a 06 20 537 61 60 telefonszámon. Bálint Péter

Figyelem! Agresszív telemarketingesek, MLM-hálózatépítők kíméljenek!

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Mindent radíroz mindenről

Futball:Kikínlódtuk.Magyarország-Koszovó 2-0

Történelem:Jugoszlávia a második világháború után